Одною з іноваційних функцій в сфері кадрового управління є кадровий аутсорсинг.  Аутсорсинг має місце в тому випадку коли перед вашою організацією стоять нові завдання або вам необхідно розширювати сферу діяльності, якою ваш персонал на сьогоднішній день не володіє. 

Як працює кадровий аутсорсинг?

Дуже просто: Кадровий аутсорсинг – перекладення функцій цілих відділів (процесів) на компанію-аутсорсера, яка спеціалізується у даній сфері.

У рамках кадрового аутсорсингу, Work Solution забезпечує замовника наступними ресурсами:

• Аутсорсинг персоналу – залучення додаткового персоналу на довготривалий період для виконання задач поставлених перед підприємством;

• Виключена необхідність оформлення трудових відносин між працівниками по аутсорсингу та замовником;

• Функції кадрового обслуговування: формування та поточне ведення особових справ та персональних карток працівників, накази по працівникам, ведення книги реєстрації наказів, ведення трудових книжок і ін.;

• Бухгалтерське та юридичне обслуговування працівників.

Переваги від кадрового аутсорсингу :

Економія фінансових ресурсів:

Є необхідність швидко розпочати роботи, але ще немає кваліфікованого, перевіреного персоналу?

Оренда/Аутсорсинг персоналу дозволяє швидко залучити до виконання завдань кваліфікований персонал за вигідну оплату праці.

Особливо вигідною ця послуга стає при необхідності залучити велику кількість персоналу, оскільки економія зростає у рази.

Економія часу:

Набір, навчання, атестація персоналу, контроль робочого процесу – це все ваш дорогоцінний час.

Нарахування заробітної плати, кадрове обслуговування – це час вашого основного персоналу, який може виконувати більш важливі функції та не займатися тимчасовими працівниками.

Work Solution бере на себе всі ці зобов’язання.

Відсутність обмежень:

Аутсорсинг персоналу дає можливість залучити необмежену кількість персоналу без навантаження щодо оформлення трудових відносин, оскільки то наша пряма функція.

Заощадження часу та фінансових ресурсів засобом кадрового аутсорсингу є невід’ємною складовою успішного, динамічно-зростаючого бізнесу.Послуги

Work Solution © 2014 - 2021